Dag 3682: Kringloopkoopjes (80)

photo_editor_ds_1577719334117

De kringloopwinkel om de hoek zal aan het eind van de maand verdwijnen. Men is wel op zoek naar een andere locatie, maar dat schijnt niet erg snel te gaan. Zal ik in 2020 regelmatig kunnen laten zien wat ik bijeen heb gekringloopwinkeld? Binnenkort moet ik op de fiets stappen, want de andere kringloopwinkels zijn iets verder weg.

De winkel neemt geen spullen meer aan, maar gelukkig hebben ze geen kaarsen geweigerd toen die werden aangeboden. Want ze weten zeker dat ze die kunnen verkopen. Jammer genoeg was de buit niet groot. Het lijkt wel alsof iedereen die kaarsen zelf opsteekt. Het zal toch niet opeens hip zijn geworden?

Straks moet ik mijn kaarsen gewoon in de detailhandel halen! Het is te hopen dat ze nog een tijdje om de hoek te verkrijgen zijn. Want op het moment dat ik dit zit te tikken, zijn de witte kaarsen in de doos allang op, staat de rode te branden en is de grote witte kaars al voor een kwart opgebrand. Hopelijk kan ik nog een tijdje foto’s maken van mijn aankopen. Het liefst met die nieuwsgierige Popje erbij.

IMG_20191231_144645

6 gedachten over “Dag 3682: Kringloopkoopjes (80)

    1. Pippi Bericht auteur

      Eigenlijk vind ik het raar dat ik er tot nu toe zoveel heb kunnen kopen. Het `zijn toch dingen die je na het aanschaffen direct gebruikt?

      Reageren
        1. Pippi Bericht auteur

          Ik ga ook weer eens geurkaarsen halen hoor. Maar niet meer bij Rituals. Die zijn geweldig, daar niet van. Maar de kaars van 50 euro kan binnen een week of anderhalf hartstikke op zijn 🙂

          Reageren

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *