Kijk naar de foto’s en zie waarom het vandaag een hele fijne dag was. Om dat duidelijk te maken heb ik voor het beantwoorden van vraag 29 alleen maar plaatjes nodig.
Deze foto’s maakte ik nadat ik Linda naar de metro had gebracht. Niet alleen trouwens, want Apollo gaat altijd mee. Vorige keer was Popje al heel aanhankelijk, nu kwam Fluffy helemaal los. Ze liet zich aaien, ze kwam langs voor een knuffel en ze liet duidelijk zien dat Linda helemaal goedgekeurd is.
Apollo is helemaal gek op haar. Hij wilde zelfs achter haar aan lopen toen ze door de metropoortjes verdween. Op de weg terug naar huis bleef hij omkijken en hij wilde zelfs niet eens oversteken. Pas halverwege het pad liet hij het rusten. Mara ik had dan ook wel tien keer tegen hem gezegd dat ze echt wel weer terug zou komen.
Ze waren alledrie moe van alle gezelligheid. Ze ploften ergens neer en begonnen te dutten en soms een beetje te snurken. Dat kwam goed uit, want Mika moest vanavond op zijn broertje en zusjes passen omdat wij naar een verjaardagsetentje van Saskia gingen. Omdat ik vergeten ben om toestemming te vragen voor het kaatsen van de gezichten ben ik maar met een filter aan de slag gegaan,
We hebben het ontzettend gezellig gehad. Veel gekletst en enorm veel gelachen. Het was een geweldige dag.
Het was geweldig om te zien hoe Fluffy reageerde…wat een kado was dat, om haar zo te zien ontspannen..en die Apollo, ook zo’n heerlijke vent, en hij wilde echt mee, hè, de schat..ook fijn dat jullie weer een heerlijk samen konden zijn met het etentje, kan je weer even op teren, na de afgelopen 2 jaar..je.hebt het crea opgelost met de kikker kopjes
Kijk uit, want de volgende keer gaat ze vast tegen je aan liggen met die losse haren van haar. Ja, die Apollo- je had er bijna een huisdier bij.
Het etentje was een groot succes en ik ben blij dat ik kikker stickers had.
Mandy zei al, neem je ‘m toch mee heb je gelijk therapiehond..
Dan zou je wel de liefste hond ter wereld hebben! Kom hem maar vaak opzoeken.En vergeet niet dat de meisjes ook gek op je zijn. Ronald vond het zo mooi dat Fluffy nu ook toenadering zoek!