Dag 4877: Zonnebloemen

Het woord binnenkort gebruik ik veel te vaak. Dat doen alle mensen die van alles graag op de lange baan schuiven. Mijn leven beteren is een hele klus, maar ik kan natuurlijk wel steeds kleine stapjes nemen. Daarvan word je blij en is het wellicht makkelijker om de volgende keer weer de handen uit de mouwen te steken.

Toevallig hebben we een zak vol zonnebloempitten en sinds kort heb ik een kleine verzameling zeer kleine bloempotjes. Ook ligt er al een jaar een grote zak aarde bij de oppottafel. Vandaag was het lekker weer en dus besloot ik maar gelijk aan de slag te gaan. Want je kunt `zonnebloemen nu al kweken en ze volgende maand in de volle aarde zetten.

Vorig jaar duwde ik de pitten in medio mei in de aarde en toen hadden we toch vijf mooie zonnebloemen in de voortuin. Daar staat de zon urenlang te schijnen. Bijna alles dat we vorig jaar plantten, staat er nog steeds. En net als toen wil ik graag mooie zonnebloemen, het liefst hele grote. Dus ben ik maar vast begonnen.

De gevulde potjes staan nu ingepakt in boterhamzakjes op de tafel halverwege de woonkamer. Misschien zal ik nog wat meer zaaien, want ik heb genoeg zonnebloempitten, aarde en potjes. De achterbuurvrouw heeft van alles imd e buurt van haar carport staan en wellicht gaan wij dat ook doen. Maar eerst even kijken of er wel genoeg zon komt, want anders gaat toch alles dood.

4 gedachten over “Dag 4877: Zonnebloemen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *