De Verstokte Verzamelaar 135

dav

Vandaag heb ik deze mini-dienbladen maar eens opgemeten.  De binnenkant is ongeveer 15 bij 11 centimeter.  Nog steeds heb ik geen enkel idee waar ze voor dienen. In ieder geval heb ik uitgerekend dat er een glas thee en iets lekkers op passen. Op dit moment telt mijn verzameling slechts twaalf exemplaren, maar ik denk dat het aantal snel kan oplopen. In het verleden heb ik al een paar in kringloopwinkels laten liggen. Nu wil ik veel dessins sparen.

dav

Hier heb ik er vier van. De ontwerper had de gans gerust weg kunnen laten. Bijzonder mooi is het plaatje niet, maar ik kocht de dienblaadjes omdat ik graag iets koop met iets uit de natuur er op.

dav

Deze vind ik dus mooi, want de roos doet me aan de rozen van Redouté denken. Gelukkig kon ik er vier kopen.

dav dav

Planten en kruiden zijn mooi om te zien. Zeker als er ook nog vogels bij staan.

dav

 

Eigenlijk vind ik de haan en de kip een beetje eng. Maar ik wil graag zoveel mogelijk mini-dienbaden met flora en fauna als dessin, dus deze moest mee naar huis.

4 gedachten over “De Verstokte Verzamelaar 135

  1. Claudia

    Laat ik er nu ook twee hebben! Eentje met de Engelse vlag er op en eentje met een uil er op. Die gebruik ik regelmatig, als ik met mijn laptop op schoot op de bank zit en geen zin heb om ‘m op tafel te zetten om mijn glas drinken te pakken dan zet ik het dienblad op de bank met daarop mijn glas drinken, erg handig. Wist je dat ze meestal per setje worden verkocht? De Engelse heb ik als complete set gekocht en daar zat ook nog een hoge mok bij met vlag en een klein laag theepot vormig schoteltje van het zelfde materiaal als het dienblad voor je theezakje. Ik heb van de uil de onderdelen los uit kunnen kiezen en daar heb ik alleen het dienblad en het theezakjes geval van.

    Reageren
    1. Pippi Bericht auteur

      Oei, dan kan ik alleen maar hopen dat men die spullen op een gegeven moment naar de kringloopwinkel brengt. Sets heb ik daar nog nooit gevonden. Hoogstwaarschijnlijk ga ik deze mini-dienbladen overal spotten. Die dingen waarop je theezakjes kunt laten uitlekken heb ik ook. Erg handig.

      Reageren
    1. Pippi Bericht auteur

      Tja, ik bedenk altijd dat de familie uit 20 personen kan bestaan- als iedereen verkering heeft. Als je dan een etentje hebt….

      Reageren

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *