De Verstokte Verzamelaar 317

In de zestiger jaren schreef Godfried Bomans een kinderboekenserie, speciaal voor kinderen op lagere scholen, De boeken gaan over drie kinderen die allerlei avonturen beleven. Ze werden steeds spannender, kan ik me nog herinneren.

Een jaar of twintig geleden vond ik een paar delen op rommelmarkten en uiteindelijk had ik ze alle acht. Ze zijn tweedehands, gebruikt op scholen. us niet als nieuw, maar mij maakt het niet uit. Binnenkort ga ik de boekjes maar eens herlezen.

Ze zien er trouwens heerlijk ouderwets uit met die felgekleurde voorkanten. Omdat het een tijdje duurde voordat ik alle delen in mijn bezit had, kocht ik ook deel twee van de Verzamelde Werken van de schrijver. Omdat de Pim, Frits en Ida reeks erin te vinden is. Er staan nog veel meer kinderverhalen in, dus ik heb voorlopig genoeg goed leesvoer.

4 gedachten over “De Verstokte Verzamelaar 317

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *