
Het micellair water van Garnier zorgde niet voor irritaties en gelukkig deze face wash van Etos ook niet. Het zou wel vreemd zijn als dat wel het geval was geweest, want op de tube staat met grote letters dat het voor de gevoelige huid is. Inmiddels gebruik ik het al een paar dagen en het gaat goed.
In eerste instantie wilde ik een Etos toner kopen uit de lijn die overduidelijk gebaseerd was op de producten van The Ordinary. Helaas was die steeds uitverkocht, net als de serums. Dus nam ik deze tube face wash maar. En die bevalt goed. Twee keer per dag gebruik ik het en mijn huid verdraagt het uitstekend.
Deze face wash schuimt bescheiden en bevat geen parfum. Voorlopig heb ik nog een halfvolle tube en een back-up, maar ik denk dat ik zeker zal overwegen dit product weer te kopen, Voor een tube met ene inhoud van 150 ml betaal je €3,99, maar er is vaak een 2+1 aanbieding.

Wat een mooie prijs voor een fijn product.
En fijn dat je huid al wat beter is!
Nou, ik was het make-ploos rondlopen met een zombiehoofd meer dan zat. Inmiddels heb ik mijn Douglas bestelling ontvangen, dus ik kan weer een beetje experimenteren. Maar vanaf nu zal ik eerder ingrijpen als ik rare plekjes op mijn gezicht krijg.
Mooie prijs…gelukkig dat het beter gaat met je gezicht, zou echt niks meer durven testen, hoor 😉
Uj ga ook niet veel meer testen, denk ik. In ieder geval geen Rituals gezichtsverzorging.