
Dit bij de Duitse drogisterij Rossmann verkrijgbare serum is voor de zeer rijpe huid. Bah, dat klinkt net alsof ik al bijna rot ben. Misschien heeft dit product daarom wel zo’n bijzonder effect: na het opbrengen lijkt de huid wel samen te trekken. Alsof je gezicht geseald wordt. Dat vind ik geen fijn gevoel.
Doe mij maar een serum dat een vochtinbrengende werking heeft. Misschien is dit Intensiv Serum Age Performance wel geschikter voor gebruik in de zomer. Nu het buiten erg koud is, heeft mijn huid behoefte aan een serum dat hydrateert en verzacht.
Dat zou mogelijk moeten zijn met ingrediënten als glycerine, panthenol, urea en hyaluronzuur. Voorlopig gaat dit serum weer even de badkamerkast in en als we onverhoopt weer zo’n bloedhete zomer krijgen, gaat ‘ie in de herkansing. Gelukkig was dit serum met een prijs van €4,99 voor 30 ml niet duur.

Hou ik ook niet van moet wel lucht doorheen kunnen en dat gevoel heb je daar niet bij.
Vind ik ook. Het trekt gewoon, dat spul.
hoi goedemiddag
is er geen lieve oude oma in de buurt om die je serum te geven ?
doeggg
Straks krijgt dat omaatje ook een trekkerig smoeltje 🙂
hahahaha, da’s weer eens wat anders, de meeste kijken al zo zuur…?!?
fijne dag en alvast een goed weekend 🙂
doegggg
Ik wacht wel op de zomer- misschien dat dit serum dan wel bevalt.
Fijne dag en maak er een goed weekend van !