Review: Uriage Eau Thermale Bébé 1ère Senteur

De babyverzorgingsproducten van Uriage bevallen me ontzettend hoed. Ze zijn geschikt voor pasgeboren kinderen, dus heerlijk zacht voor de huid. De wascrème en bodymilk ruiken ook. nog eens verrukkelijk. Dus toen ik zag dat er een bijpassend luchtje was, heb ik het meteen besteld.

Erg snoezig ziet het flesje er niet uit. De vierkante sprayflacon is van matglas met een `zilverkleurige dop. Omdat volgens mij geen mens weet hoe edelweiss ruikt, kan ik niet oordelen of je na gebruik van dit geurtje naar een klein Alpenbloempje ruikt.

Vreemd genoeg was dit product uitverkocht op pharnamarket.nl terwijl de cadeauset met een kleine knuffel wel ruim voorradig was. En die was nog tachtig cent goedkoper ook. De komende tijd ruikt ik lekker fris, want al deze fijne Uriage producten ga ik natuurlijk tegelijkertijd gebruiken.

4 gedachten over “Review: Uriage Eau Thermale Bébé 1ère Senteur

  1. Linda

    Ben heel benieuwd hoe het ruikt…ik had vroeger dat luchtje uit Spanje..Nenuco maar nu ook hier te koop zie ik…was heerlijk op de haartjes.

    Reageren
    1. Pippi Bericht auteur

      Als Nenuco hier ook te koop is, ga ik het misschien wel een keer proberen. Overigens vind ik Zwitsal ook heerlijk!

      Reageren
  2. Cindy

    Lijkt me lekker! Zie dat Linda dat ook noemt, Nenuco, dat koop ik ook weleens in Spanje, heb nog een vol flesje staan, heerlijk! En gebruik dat dus gewoon lekker zelf terwijl het eigenlijk voor kinderen is.

    Reageren
    1. Pippi Bericht auteur

      Volgens mij heb ik dat Spaanse luchtje weleens geroken. Het is een zeer geliefd souvenir, heb ik begrepen.

      Reageren

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *